FUNDACJA SERCE ŚWIATA

Z nieukrywanym entuzjazmem ogłaszamy, że nasza Fundacja Serce Świata ma zaszczyt współpracować z Fundacją „Basia i Ja”. Ta współpraca to dla nas nie tylko wielka radość, ale przede wszystkim potwierdzenie, że dzieląc wspólne wartości i cele, jesteśmy w stanie wspólnie tworzyć lepsze jutro.

Wspólne projekty i inicjatywy, które mamy okazję rozwijać, są dowodem na to, że kiedy dwie organizacje łączą siły, mogą zdziałać znacznie więcej. Nasze działania na rzecz edukacji i promocji empatii wobec wszystkich istot i świata przyrody nabrały nowej, głębszej siły.

Z całego serca dziękujemy Fundacji „Basia i Ja” za zaufanie i gotowość do wspólnego budowania świata pełnego zrozumienia, miłości i troski. Cieszymy się na myśl o przyszłych sukcesach, które niewątpliwie przyniesie nasza współpraca.

FUNDACJA SERCE ŚWIATA

Podziękowania od KN PWr Aerospace

Szanowny Panie Janku,

od naszego udziału w konkursie CanSat Competition United States 2022 minęło już trochę czasu, a my nadal przeżywamy tę amerykańską przygodę.

Nie zliczymy, ile godzin poświęciliśmy na ten projekt, ile nocy nie przespaliśmy pisząc dokumentacje, ile maili i telefonów wykonaliśmy, żeby zorganizować wyjazd. O tym wszystkim nie da się tak łatwo zapomnieć.

Tym samym, w imieniu całego zespołu, dziękuję Panu za finansowe wsparcie nas na tej długiej drodze, która zakończyła się dla nas szczęśliwie w Stanach Zjednoczonych. Radość, którą czuliśmy podczas finału jest nie do opisania, nawet po upływie czasu. To między innymi dzięki Panu udało nam się zajść tak daleko i zająć drugie miejsce w tym prestiżowym konkursie.

W imieniu całego zespołu CanSat

Katarzyna Ignatowicz

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

Jakie jest twoje pełne imię i nazwisko?
Jaki jest twój adres e-mail?
Jaka jest nazwa twojej firmy?
Czy twoja firma ma stronę internetową?
Nagłówek twojej rekomendacji.
Co o nas myślisz?
pola oceny
Czy chcesz dołączyć ocenę w postaci gwiazdek?