Pomoc rodzinom

Razem Możemy Działać na Rzecz Dobra

Chcielibyśmy podzielić się z Wami historią niesamowitej kobiety o imieniu Anna, która codziennie stawia czoła wielu trudnościom. To historia odwagi, determinacji i miłości do rodziny.

Anna mieszka na wsi z własną córką oraz swoją ciężko chorą matką. Matka Anny zmaga się z ciężką chorobą nowotworową, a Anna jest jej główną opiekunką. To ogromne wyzwanie, ale Anna daje z siebie wszystko, aby zadbać o swoją rodzinę.

Anna jest również matką samotnie wychowującą swoją córkę. Po rozwodzie z mężem, który był uzależniony od alkoholu i znęcał się nad nimi, Anna podjęła trudną decyzję, aby zapewnić swojej córce lepszą przyszłość. Jest wzorową matką, ale obecnie zmaga się z problemami zdrowotnymi związanymi z operacją kręgosłupa. To ogranicza jej zdolność do pracy, a życie staje się coraz trudniejsze.

W ich domu brakuje podstawowych środków do życia, takich jak ciepła woda i żywność. „Palą kozą”, aby utrzymać ciepło, ale warunki są bardzo trudne.

Anna pragnie godnie żyć i dostarczyć swojej córce lepszą przyszłość. W tym trudnym okresie postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy, a wszystkie zebrane środki zostaną przekazane tej rodzinie. Chcemy pomóc im w zapewnieniu podstawowych potrzeb i wsparciu w trudnych chwilach.

Anna nie chce być obecna w internecie ani ujawniać swojego wizerunku oraz prawdziwego imienia, co szanujemy w pełni. Naszym celem jest dostarczenie pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Wasza dobroć i wsparcie mogą zmienić życie tej rodziny. Jeśli chcielibyście dołączyć do nas w tej misji i pomóc Anna i jej rodzinie, prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Razem możemy uczynić różnicę i pomóc tej rodzinie znaleźć nadzieję na lepsze jutro.

Dziękujemy Wam za serce i chęć pomocy. Razem tworzymy lepszy świat.

Poniżej znajduje się link zbiórki: