Wszyscy jesteśmy zdolni do wielkich czynów
– Jan Rybak – założyciel i prezes fundacji

Misja Fundacji „Basia i Ja”

„Każdy z nas może zrobić coś wielkiego” – to słowa Jana Rybaka, który założył fundację „Basia i Ja”.
Pragniemy, aby każdy zrozumiał, że nawet mały gest może sprawić wielką różnicę.

Nasze działania skupiają się na:

• Trosce o dzieci: Dajemy dzieciom szansę na zdrowe i bezpieczne dorastanie. Pomagamy im unikać pułapek, takich jak alkohol czy narkotyki, i zachęcamy do rozwijania zainteresowań, które wypełnią ich życie pasją i radością.
  • Edukacji o świecie przyrody: Uczymy dzieci, jak ważne jest dbanie o naszych mniejszych braci – zwierzęta. Przez współpracę z fundacją „Serce Świata” pokazujemy, jak dużo dobra może wyniknąć z przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem.
  • Pomocy chorym dzieciom: Zapewniamy wsparcie medyczne dla tych, którzy walczą z chorobami. Każde dziecko zasługuje na szansę i my robimy, co w naszej mocy, by je wspierać w każdym kroku.

Jak możesz pomóc?

• Wsparcie finansowe: Każda złotówka ma znaczenie i pomaga nam dotrzeć tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni.
  • Wolontariat: Jeśli masz czas i chęci, możesz do nas dołączyć i pomagać bezpośrednio.
  • Współpraca: Jeśli Twoja firma lub organizacja chce działać z nami, zapraszamy do partnerstwa.

Przyłącz się do nas!
Razem możemy zrobić więcej. Każdy gest, każde dobre słowo, każda poświęcona chwila mogą sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem.
Nie czekaj, działaj razem z nami już dziś!