Zawody modeli samolotów

Pasja i Precyzja – Zawody Modeli Samolotów w Szkole Podstawowej im. Stanisława Nycza w Soninie

W murach Szkole Podstawowej im. Stanisława Nycza w Soninie rozbrzmiewały dźwięki entuzjazmu i radości, gdy młodzi modelarze lotniczy zmierzyli się w zawodach modeli samolotów. To wydarzenie, które Jan Rybak miał zaszczyt uświetnić swoją obecnością, wypełniło szkołę duchem rywalizacji i koleżeństwa.

Podczas ceremonii wręczenia dyplomów, założyciel Fundacji „Basia i Ja”, Jan Rybak, osobiście gratulował młodym entuzjastom lotnictwa. Każdy dyplom, wręczony przez pana Rybaka, był nie tylko symbolem osiągnięcia, ale również zachętą do dalszego rozwijania swoich pasji. Zdjęcia z tego dnia, pełne uśmiechów i dumy, udokumentowały momenty, które dla wielu uczestników będą stanowić trwałą inspirację i pamiątkę ich zaangażowania i sukcesów.

Fundacja „Basia i Ja”, poprzez wsparcie tego typu inicjatyw, przyczynia się do kształtowania przyszłych pokoleń, które dzięki takim doświadczeniom budują swoją wiedzę, umiejętności i pewność siebie, niezbędne do tworzenia lepszego jutra.