Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Fundacji "Basia i Ja"

Z nieukrywaną radością pragniemy podzielić się z Wami wiadomością o rozpoczęciu współpracy z Fundacją „Serce Świata”. Jest to dla nas ważny krok, który pozwoli nam jeszcze skuteczniej działać na rzecz dobra dzieci i zwierząt.

Nasza fundacja, „Basia i Ja”, od dawna angażuje się w różnorodne akcje charytatywne, w tym wsparcie dla potrzebujących dzieci. Ponadto, z pasją organizujemy warsztaty modelarskie, które umożliwiają najmłodszym rozwijanie swoich hobby i umiejętności.

Z kolei misją Fundacji „Serce Świata” jest kształtowanie w dzieciach postaw miłości, szacunku oraz empatii wobec zwierząt i przyrody. Dzięki „Lekcjom Miłości do Zwierząt i Przyrody”, książkom i prelekcjom, inspirują najmłodsze pokolenie do dbałości o otaczający nas świat.

Wspólnie wierzymy, że łącząc nasze siły, możemy zdziałać jeszcze więcej dobrego. Będziemy dążyć do tego, by edukacja ekologiczna szła w parze z wsparciem i rozwojem pasji dzieci.

Zachęcamy do obserwowania owoców naszej współpracy i do aktywnego uczestnictwa w realizowanych przez nas projektach!

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie.