Pomoc Zwierzętom

Nie Możemy Pozostać Obojętni!

W świecie, który często zamyka oczy na cierpienie zwierząt, stajemy razem, by powiedzieć: DOŚĆ.
Zwierzęta w Polsce i na całym świecie potrzebują naszej pomocy, a pierwszym krokiem jest edukacja.
Fundacja „Basia i Ja” w partnerstwie z Fundacją „Serce Świata” prowadzi niezwykle ważną misję – wprowadzamy „Lekcje Miłości do zwierząt i przyrody” w serca i umysły najmłodszych.

Bez wsparcia finansowego nie możemy jednak rozszerzyć naszego działania, by przeciwdziałać okrucieństwu wobec zwierząt, które jest smutną rzeczywistością zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. W Polsce, gdzie nasze działania nabierają rozpędu, widzimy pilną potrzebę – psy i koty bezdomne, które rozmnażają się bez kontroli, które głodują i chorują na ulicach, mogą liczyć na naszą pomoc.

Apelujemy do Was, ludzi o wielkich sercach, do sponsorów i partnerów, którzy chcą wprowadzić prawdziwą zmianę.
Pomóżcie nam nauczyć dzieci, że empatia i szacunek wobec każdej żywej istoty jest wartością, która powinna być wpajana od najmłodszych lat. Chcemy, by nasz program stał się narzędziem do kształtowania przyszłości, w której żadne zwierzę nie będzie musiało cierpieć w samotności i zapomnieniu.

Zaczynamy od Polski, ale nasze ambicje sięgają dalej. Marzymy o świecie, w którym każde zwierzę znajdzie opiekę i szacunek. Każda złotówka, każde wsparcie przynosi nas bliżej do celu. Dołącz do nas w tej szlachetnej podróży, by wspólnymi siłami stworzyć świat, gdzie dobrostan zwierząt jest priorytetem. Razem możemy zapisać nowy rozdział – rozdział pełen nadziei, miłości i opieki.

Ostrzeżenie: Drastyczne Treści

Stajemy w obliczu gorzkiej prawdy – nie możemy już dłużej pozostać obojętni na cierpienie zwierząt, które dzieje się tuż obok nas. Zbyt często ludzka okrucieństwo pozostaje niezauważona lub ignorowana, a zwierzęta bezbronnie padają jej ofiarą. W Fundacji „Basia i Ja” oraz Fundacja „Serce Świata” mówimy stanowczo: „Dość!– nie możemy i nie będziemy przechodzić obok z oczami zamkniętymi.

Poniżej znajdują się zdjęcia, które mogą być niezwykle trudne do oglądania. Pragniemy ostrzec, że ich zawartość jest drastyczna i może wywołać silne emocje, zwłaszcza u osób o wrażliwej psychice. Zdecydowaliśmy się je udostępnić, aby ukazać pełen obraz problemu i wagę sytuacji, z jaką mierzymy się każdego dnia.

Zdjęcia te są świadectwem prawdy, której nie wolno ignorować. Są wezwaniem do działania – do ochrony tych, którzy sami nie potrafią się obronić. Pokazują, dlaczego nasza praca jest tak ważna i dlaczego każda forma wsparcia ma znaczenie.

Jeśli czujesz się na siłach, aby zmierzyć się z tą rzeczywistością, zapraszamy do zapoznania się z materiałem. Niech to będzie przypomnienie, że nasza misja walki o lepszy świat dla zwierząt jest potrzebna teraz bardziej niż kiedykolwiek.